Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Tyszowcach

ul. Wielka 62, 22-630 Tyszowce, tel: .(84)66 19 370

Gospodarka odpadami – PUK Tyszowce

Gospodarka odpadami

Gospodarka odpadami - PUK Tyszowce

ZASADY ODBIORU ODPADÓW

  1. Prosimy o wystawianie pojemników przed posesję przed godziną 7°° w dniu wywozu w sposób niepowodujący utrudnień w ruchu pojazdów i pieszych.
  2. W przypadku osób starszych i niepełnosprawnych pojemniki mogą być odbierane bezpośrednio z posesji po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu (tel. 84 66 19 370).
  3. Prosimy o zapoznanie się z naszą broszurą, w której zawarliśmy wszelkie informacje pomocne przy prawidłowej segregacji odpadów. Co roku dostarczamy ją do Państwa domów, ale jest ona także dostępna na stronie puktyszowce.pl.
  4. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ul. Wielkiej 62 czynny jest w każdy piątek w godzinach od 7³º do 14³º.
  5. Informujemy, że dwa razy w roku odbieramy również odpady budowlane i rozbiórkowe (powstałe w wyniku prowadzenia samodzielnie drobnych remontów niewymagających pozwolenia na budowę ani zgłoszenia zamiaru prowadzenia takich robót) oraz zużyte opony (nie dotyczy opon pochodzących z działalności gospodarczej, w tym rolniczej).
  6. Wszelkie pytania i uwagi prosimy zgłaszać osobiście lub telefonicznie do Biura Obsługi Klienta ( 84 66 19 370 wew. 201) w godzinach od 7ºº do 15ºº. Można nas znaleźć również na Facebooku oraz na stronie internetowej www.puktyszowce.pl.

 

Z poważaniem

Paweł Kościołko – Prezes Zarządu

Galeria zdjęć